Přihlášení ovocna.cz
Uživatel 
Heslo

Registrace je možná zde
Opeřený externě
OpeOkno
Kategorie: Fotogalerie

Vyškrábu mu oči

Tak přátelé a to je konec. Všechno (skoro, bo za umně rozházené trencle a fusekle bych vraždila ) bych mu odpustila, ale to už je i za hranicí našich zákonů. A za to může jít bručet. Ne že může, ON PŮJDE.

Zajímá Vás, co mě člověku tak klidnému a rozvážnému takhle rozhodilo sandál? Tak  to se podržte. Můj (bejvávalo) choť žije dvojím životem a provozuje mnohoženství! Všichni muslimové i soudruh Ráth jsou proti němu obyčejní vořežprutové.
A jako vrchol drzosti považuju, že se ještě  nechává natáčet televizí. Od svého zdroje mám sice informace, že se při natáčení investigativního pořadu Černé ovce snažil štábu uprchnout, ale jen díky tomu, že sveřepě lpěl na sbalení svých pěti švestek a bicyklu, to nestihl. Dokonce prý snad plánoval útěk do ciziny. Asi před spravedlností.
 Údajná 2. manželka V.D. je vdaná taky a tak vyzývám jejího muže J.D., abychom spojili své síly a ty dva zadupali do země, nebo jim aspoň zajistili doživotní Mírov. Kdo chce důkaz, nechť shlédne již zmíněný pořad, bude se vysílat 15.května (prý lásky čas hahaha).
Vaše zhrzená Iris
Tak pořad se vysílal 13.5.,zde je odkaz
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097429889-cerne-ovce/214452801080513

Autor: Iris
Vydáno: 7.5. 2014 21:48
Hodnocení: 2.5 (celkem 469 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Nemáte své uživatelské jméno? Zaregistrujte se!

Uživatel  
Heslo

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.