Přihlášení ovocna.cz
Uživatel 
Heslo

Registrace je možná zde
Opeřený externě
OpeOkno
Kategorie: Fotogalerie

Nedělní Šodek a pondělní bečka

Poslední dobou se nám tu rozmnožil jistý nešvar podepsaný mým jménem a to poněkud delikátní, záchodové reportáže a tak jsem nucena uvést mého muže do patřičných mezí a jak, to záhy zjistíte(abych neskončila jako Žáčkovic ořezávátko-trošku mu to natřu).

S příchodem jara skoro až léta se nejenom vyply kotle(bože díky) a začla růst ta ohavná zelená hmota, ale hlavně a především se rozjely zahradní párty. A to poměrně ve velkém stylu, což sice kvituju s povděkem k organizátorům, zas na druhou stranu akce jako pondělní bečka(PB) by se mohla zvrhnout v úterní, středeční, čtvrteční atd. bečku a přátelé, uvědomte si, že do podzimu daleko a játra potažmo další orgány máme jedny, maximálně dvoje. Tímto se konečně dostávám k (prochlastanému) jádru (Čestmíra), který se sice PB nezůčastnil(bo byl ve faše), ALE nedělní Šodek byl jeho. A i když jsem to na PB řekla snad všem, tak pro ty co se nezůčastnili, např.stále ještě čerstvá matka Zuzka nebo velmi suspektní matka Andrea, je třeba to v rámci rovnoměrné distribuce informací napravit.
Takže zpátky k nedělnímu extempore.
Že se zdejchl jako pára a vrátil se jako kára(asi přejdu na veršovanou tvorbu,což?), to bych rozdýchala, ale pak následovala asi cca 0.5 hodinová škytavka a v momentě, kdy jsem se chystala, že už konečně usnu a vzápětí usla(předtím úspěšně předstírajíc spánek abych nebyla klasicky obtěžovaná svým prostopášným a po 8 pivech rozdováděným až lačným mužem) otřásla barákem rána, že 1.dojem byl, že vord centrum ovocná napadl šílený Muhamed, 2.dojem mi pak donesl k uchu zvuky lámajícího se nábytku, klávesnice a podobných PC hejblat. Dospěla jsem k názoru, že muž spáchal sebevraždu prudkým úderem hlavy do klávesnice,což pojistil vražením nohy do disketového otvoru a matně jsem zavzpomínala, zda se na to vztahuje pojistka-veselá vdova. Načež jsem s vytřeštěným zrakem(bo asi ne)doběhla k místu činu. Zde se válel můj(bohužel)zdecimovaný a přiblble usmívající muž, kterému se prý po mém hysterickém dotazu ulomilo kolečko od zánovní PC židle za asi 2000 a myslím že jich při tom pádu i pár vytřásl z lebeční dutiny, bo prohlásil-no,no...
Není co dodat, Vaše trpící Iris

Autor: Iris
Vydáno: 23.4. 2009 17:13
Hodnocení: 2.8 (celkem 394 hlasů)
Známkovat:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 (jako ve škole)Přidat komentář

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Zadejte své uživatelské jméno a heslo

Nemáte své uživatelské jméno? Zaregistrujte se!

Uživatel  
Heslo

Komentáře


Zatím nebyly přidány žádné komentáře.